Western Summer Slide 28.6.2014 Heinlahti
Tuomari:  Michaela Kayser, Saksa

 

Luokka 1

Showmanship At Halter open AA seuraluokka

Lähtöjä 4, sijoittui 2
1 14   Sheza Golden Lark Asta Leino WRF 64
2 26   Slow Movin Zipper Heidi Korkeamäki WRF 61
3 58   Radical Stuf Tiina Suni WRF 58
4 12   Hotroddin Luxury Heidi Hintzell WRF 55

Luokka 2

Western Pleasure walk&jog

Lähtöjä 3, sijoittui 1
1 58   Radical Stuf Lena Morawietz
2 12   Hotroddin Luxury Heidi Hintzell WRF
3 14   Sheza Golden Lark Mirka Väistö WRF

Luokka 3

Western Riding open AA seuraluokka

Lähtöjä 3, sijoittui 1
1 9   Kuvaharjun Alfons ox Martta Pyötsiä WRF 67
2 67   Brian Anu Luoto LAR 58
99 3   Mihrab's Wasina ox Tuula Ahonen WRF Hyl.

Luokka 4

Western Horsemanship walk&jog

Lähtöjä 4, sijoittui 2
1 12   Hotroddin Luxury Heidi Hintzell WRF 63
2 68   Lilli-Pekku Hannele Malmström S.U.R. 61
3 8   Isak från Östra Greda Aija Hurmerinta Sihy 58
4 26   Slow Movin Zipper Heidi Korkeamäki WRF 60

Luokka 5

Western Horsemanship AA seuraluokka

Lähtöjä 4, sijoittui 2
1 202   Pegasos ox Sarianna Autio WRF 64
2 11   Tuikun Väre Henna Mallat SuoRa 59
3 26   Slow Movin Zipper Heidi Korkeamäki WRF 60
4 3   Mihrab's Wasina ox Tuula Ahonen WRF 58

Luokka 6

Trail walk&jog

Lähtöjä 3, sijoittui 1
1 8   Isak från Östra Greda Aija Hurmerinta Sihy 66
2 6   Golden Spark Päivi Stenman WRF 63.5
3 156   A Last Time Heidi Korkeamäki WRF 60.5

Luokka 7

Trail open AA seuraluokka

Lähtöjä 9, sijoittui 3
1 508   Scan Saddlers Simeon Heidi Olin WRF 70
2 11   Tuikun Väre Henna Mallat SuoRa 68.5
3 84   Step Arcletic Jac Mikael Sipiläinen WRF 66
4 202   Pegasos ox Sarianna Autio WRF 63
5 6   Golden Spark Päivi Stenman WRF 61
6 67   Brian Anu Luoto LAR 60
7 3   Mihrab's Wasina ox Tuula Ahonen WRF 56.5
8 26   Slow Movin Zipper Heidi Korkeamäki WRF 52
99 68   Lilli-Pekku Hannele Malmström S.U.R. Hyl.

Luokka 19

NRHA Finland Green Reiner kilpailuharjoitus

Lähtöjä 4, sijoittui 2
1 10   Peca Double Drift Lena Morawietz 68.5
2 84   Step Arcletic Jac Mikael Sipiläinen WRF 65.5
99 49   Pure Texas Kicker Taina Myöhänen WRF 0
99 72   Im Jack Sparrow Elina Kuittinen HyR 0

Luokka 27

Reining open AA kansallinen luokka

Lähtöjä 5, sijoittui 2
1 75   Remidoc Teija Pietilä WRF 68.5
2 73   Shezdunitthehardway Maria Mustonen KRt 68.5
99 52   Custom Slidetracks Kari Vepsä WRF 0

Luokka 30

Western Horsemanship open AA alueluokka

Lähtöjä 3, sijoittui 1
1 49   Pure Texas Kicker Taina Myöhänen WRF 63
2 202   Pegasos ox Sarianna Autio WRF 57
3 508   Scan Saddlers Simeon Heidi Olin WRF 55

Luokka 33

Western Pleasure open AA alueluokka

Lähtöjä 3, sijoittui 1
1 508   Scan Saddlers Simeon Heidi Olin WRF
2 49   Pure Texas Kicker Taina Myöhänen WRF
3 72   Im Jack Sparrow Elina Kuittinen HyR

Luokka 38

Western Pleasure open AA kansallinen luokka

Lähtöjä 3, sijoittui 1
1 98   Check Out My Daddy Paula Suomalainen WRS
2 14   Sheza Golden Lark Asta Leino WRF
99 101   Chocos Buck N Bambi Mari Valkonen POWER Hyl.

Luokka 39

Western Horsemanship open AA kansallinen luokka

Lähtöjä 3, sijoittui 1
1 98   Check Out My Daddy Paula Suomalainen WRS 60
2 101   Chocos Buck N Bambi Mari Valkonen POWER 58
3 14   Sheza Golden Lark Asta Leino WRF 55

Luokka 40

Trail open AA alueluokka

Lähtöjä 5, sijoittui 2
1 101   Chocos Buck N Bambi Mari Valkonen POWER 71
2 49   Pure Texas Kicker Taina Myöhänen WRF 70.5
3 508   Scan Saddlers Simeon Heidi Olin WRF 67
4 202   Pegasos ox Sarianna Autio WRF 56
99 98   Check Out My Daddy Paula Suomalainen WRS Hyl.