Savo Western Weekend 10.5.2014 Purola
Tuomari: Josefin Blomqvist, Ruotsi

 

Luokka 1A Western Pleasure open AA seuraluokka

Lähtöjä 5, sijoittui 2
1 109   Double Doc Tap Toe Susanna Kamunen WRS
2 46   Ruf Pepper Rose Nina Repo WRS
3           4 HH Mr Magic Wininic   Annika Mattsson KWR
4           5 Hoputus  Tuija Keronen WRS
5 104   Lee Os Poco Leo   Timo Kolehmainen Spirit

Luokka 1B Western Pleasure AA seuraluokka

Lähtöjä 2, sijoittui 0
1           7 Jacka Charm   Maria Astikainen WRS
2 99   Jac My Pepper Pia Leskinen WRF

Luokka 2A Western Horsemanship open AA seuraluokka

Lähtöjä 9, sijoittui 3
1 110   Peppis Purple Haze  Johanna Jääskeläinen WRS
2 46   Ruf Pepper Rose Nina Repo WRS
3 109   Double Doc Tap Toe Susanna Kamunen WRS
4 32   Kiss My Royal Cat Merita Luoma WRS
5        10  Tee Jees Victory  Sami Kokkonen SaHu
6          4  HH Mr Magic Wininic  Annika Mattsson KWR
7          8  Lehtolan Virkku Anu Tiainen WRS
8          2  Bouldercash Goldsic Heidi Koistinen WRS
9         5  Hoputus  Tuija Keronen WRS

Luokka 2B Western Horsemanship AA seuraluokka

Lähtöjä 2, sijoittui 0
1 7   Jacka Charm Maria Astikainen WRS
2 99   Jac My Pepper Pia Leskinen WRF

Luokka 3 Reining open AA seuraluokka

Lähtöjä 4, sijoittui 2
1 125   Victors Poco Heirror Ronja Vanhatalo RuRang 64
2           9    RML I Am So Charming Sanna Onkamo Spirit 62
3 32   Kiss My Royal Cat Merita Luoma WRS 61,5
99 92   Arcletic Classy Jac Katja Vanhatalo RuRang 0

Luokka 4A Trail open AA seuraluokka

Lähtöjä 11, sijoittui 3
1 46   Ruf Pepper Rose Nina Repo WRS 69,5
2 104   Lee Os Poco Leo Timo Kolehmainen Spirit 63,5
3 32   Kiss My Royal Cat Merita Luoma WRS 63
4          6 Iso Yellow Fellow Anna-Liisa Pitkäaho-Pussila Spirit 58
5           2 Bouldercash Goldsic Heidi Koistinen WRS 55,5
6         10 Tee Jees Victory Venla Kuosmanen WRS 51,5
7           8 Lehtolan Virkku Anu Tiainen WRS 51
8           4 HH Mr Magic Wininic Annika Mattsson KWR 48
99           5 Hoputus Tuija Keronen WRS 0
99 109   Double Doc Tap Toe Jukka Strömberg SaHu 0
99           3 Dexter Jaana Keränen Spirit 0

Luokka 4B Trail AA seuraluokka

Lähtöjä 2, sijoittui 0
1           7 Jacka Charm   Maria Astikainen WRS
2 99   Jac My Pepper Pia Leskinen WRF

Luokka 5 Trail AA alueluokka

Lähtöjä 3, sijoittui 1
1 110   Peppis Purple Haze Johanna Jääskeläinen WRS 65
2 125   Victors Poco Heirror Ronja Vanhatalo RuRang 59,5
3 104   Lee Os Poco Leo Timo Kolehmainen Spirit 55,5

Luokka 6 Trail open AA alueluokka

Lähtöjä 5, sijoittui 2
1 22   As Smart As Al Pia Leskinen WRF 69,5
2 98   Check Out My Daddy Paula Suomalainen WRS 61,5
3 104   Lee Os Poco Leo Timo Kolehmainen Spirit 55,5
4 83   Kalizgoldenballerina Mervi Pakola Spirit 54,5
99 123   Skippin' Dandy Ilkka Ryhänen WRF Hyl.

Luokka 11 Western Horsemanship open AA alueluokka

Lähtöjä 5, sijoittui 2
1 123   Skippin' Dandy Ilkka Ryhänen WRF
2 98   Check Out My Daddy Paula Suomalainen WRS
3 83   Kalizgoldenballerina Mervi Pakola Spirit
4 110   Peppis Purple Haze Johanna Jääskeläinen WRS
5 22   As Smart As Al Pia Leskinen WRF

Luokka 8 Western Pleasure open AA alueluokka

Lähtöjä 5, sijoittui 2
1 123   Skippin' Dandy Ilkka Ryhänen WRF
2 98   Check Out My Daddy Paula Suomalainen WRS
3 110   Peppis Purple Haze Johanna Jääskeläinen WRS
4 83   Kalizgoldenballerina Mervi Pakola Spirit
5 104   Lee Os Poco Leo Timo Kolehmainen Spirit

Savo Western Weekend 11.5.2014 Purola
Tuomari: Josefin Blomqvist, Ruotsi

 

Luokka 18 Trail open AA kansallinen luokka

Lähtöjä 8, sijoittui 2
1 22   As Smart As Al Pia Leskinen WRF 71
2 31   Furys Gun Smoke Sanna Onkamo Spirit 65
3 20   Golds Buck Rebel Outi Arola HyR 63
4 83   Kalizgoldenballerina Mervi Pakola Spirit 60,5
5 123   Skippin' Dandy Ilkka Ryhänen WRF 57,5
6 136   Just Another Fritz Jaana Sahlström POWER 53
7 43   Charlies Doc Cash Jenni Hakosalo POWER 39
99 98   Check Out My Daddy Paula Suomalainen WRS Hyl.

Luokka 15 Western Riding open AA kansallinen luokka

Lähtöjä 4, sijoittui 2
1 43   Charlies Doc Cash Jenni Hakosalo POWER 63,5
2 20   Golds Buck Rebel Outi Arola HyR 59
3 31   Furys Gun Smoke Sanna Onkamo Spirit 50
4 22   As Smart As Al Pia Leskinen WRF 26,5

Luokka 16 Western Horsemanship open AA kansallinen luokka

Lähtöjä 8, sijoittui 2
1 83   Kalizgoldenballerina Mervi Pakola Spirit
2 123   Skippin' Dandy Ilkka Ryhänen WRF
3 43   Charlies Doc Cash Jenni Hakosalo POWER
4 20   Golds Buck Rebel Outi Arola HyR
5 98   Check Out My Daddy Paula Suomalainen WRS
6 136   Just Another Fritz Jaana Sahlström POWER
7 22   As Smart As Al Pia Leskinen WRF
99 31   Furys Gun Smoke Sanna Onkamo Spirit Hyl.

Luokka 14 Western Pleasure open AA kansallinen luokka

Lähtöjä 7, sijoittui 2
1 98   Check Out My Daddy Paula Suomalainen WRS
2 20   Golds Buck Rebel Outi Arola HyR
3 123   Skippin' Dandy Ilkka Ryhänen WRF
4 43   Charlies Doc Cash Jenni Hakosalo POWER
5 136   Just Another Fritz Jaana Sahlström POWER
6 22   As Smart As Al Pia Leskinen WRF
7 83   Kalizgoldenballerina Mervi Pakola Spirit