Riverside Trail Day
Tuomari: Anja Eriksen, Tanska

 

Luokka 1 Western Pleasure AA seuraluokka
Avoin ratsukoille jotka eivät ole kilpailleet alue- tai kansallisella tasolla

Lähtöjä 12, sijoittui 3
1

11

Luitas Tiia Jokivalli HyR
2

4

Ice Age Jack Kirsi Jokivalli HyR
3 107 Miss Becky Edition Päivi Lahti HyR
4

9

Hese Mira Vitie HyR
5

8

JR Mini Bar Melinda Lindholm HyR
6

3

Aragon II Sami Arponen HyR
7 62 The Blue Flame Riitta Kosonen Primus
8

7

Vili Julia Ojala HyR
9

12

Kapral Lilli Lepistö HyR
10

14

Starduino Satu Rauhala-Enckell HyR
11

33

Aj Spark O´rima Virpi Heinonen POWER
12

5

Kuller Minja Tikkanen HyR

Luokka 2 Trail AA seuraluokka
Avoin ratsukoille jotka eivät ole kilpailleet alue- tai kansallisella tasolla

Lähtöjä 13, sijoittui 4
1

7

Vili Julia Ojala HyR 65
2

33

Aj Spark O´rima Virpi Heinonen POWER 61
3 107 Miss Becky Edition Päivi Lahti HyR 59,5
3 53 Rudolf Red Nose Katja Orrainen HyR 59,5
5 62 The Blue Flame Riitta Kosonen Primus 51,5
6

14

Starduino Satu Rauhala-Enckell HyR 50,5
6

14

Starduino Melinda Lindholm HyR 50,5
8

4

Ice Age Jack Kirsi Jokivalli HyR 48
9

3

Aragon II Sami Arponen HyR 41,5
99

11

Luitas Tiia Jokivalli HyR Hyl.
99 63 Kvahr Heidi Kaukinen HyR Hyl.
99

9

Hese Mira Vitie HyR Hyl.
99 61 Jac Ice Bar Soile Laine HyR Hyl.

Luokka 1 Trail AA alueluokka, rata 1

Lähtöjä 4, sijoittui 2
1 62   The Blue Flame Heidi Kauppala HyR 61
2 508   Scan Saddlers Simeon Heidi Olin WRF 43,5
99 57   Mangs Mega Joy Leena Purontakanen HyR Hyl.
99 28   JR Sunstar Sini Syrjälä HyR Hyl.

Luokka 3 Trail AA kansallinen luokka, rata 1

Lähtöjä 6, sijoittui 2
1 54   Mosly Investin Gold Pirjo Marjanen HyR 71
2 40   Justa Chocolate Star Janina Salo HyR 70,5
3 117   Heza Cool Charm Satu Olkkonen RiRa 67,5
4 101   Chocos Buck N Bambi Mari Valkonen POWER 62
5 57   Mangs Mega Joy Leena Purontakanen HyR 61,5
6 53   Rudolf Red Nose Arja Tikkanen HyR 59,5

Luokka 5 Trail open AA alueluokka, rata II

Lähtöjä 4, sijoittui 2
1 62   The Blue Flame Heidi Kauppala HyR 68,5
2 79   Santos Sunny Sky Anneli Kivelä LAR 65
3 28   JR Sunstar Sini Syrjälä HyR 63,5
4 74   L.R. Nebula Sky Tiina Kivelä LAR 51

Luokka 6 Trail open AA kansallinen luokka, rata II

Lähtöjä 6, sijoittui 2
1 40   Justa Chocolate Star Janina Salo HyR 71
2 117   Heza Cool Charm Satu Olkkonen RiRa 70,5
3 54   Mosly Investin Gold Pirjo Marjanen HyR 69
4 101   Chocos Buck N Bambi Mari Valkonen POWER 67,5
5 79   Santos Sunny Sky Anneli Kivelä LAR 60
5 53   Rudolf Red Nose Arja Tikkanen HyR 60
7 74   L.R. Nebula Sky Tiina Kivelä LAR 47

Luokka 7 Western Pleasure open AA alueluokka

Lähtöjä 3, sijoittui 1
1 508   Scan Saddlers Simeon Heidi Olin WRF
2 57   Mangs Mega Joy Leena Purontakanen HyR
3 28   JR Sunstar Sini Syrjälä HyR

Luokka 8 Western Pleasure open AA kansallinen luokka

Lähtöjä 7, sijoittui 2
1 101   Chocos Buck N Bambi Mari Valkonen POWER
2 54   Mosly Investin Gold Pirjo Marjanen HyR
3 79   Santos Sunny Sky Anneli Kivelä LAR
4 40   Justa Chocolate Star Janina Salo HyR
5 117   Heza Cool Charm Satu Olkkonen RiRa
6 53   Rudolf Red Nose Arja Tikkanen HyR
7 74   L.R. Nebula Sky Tiina Kivelä LAR

Riverside Trail Weekend 18.4.2014 
APHA show
Tuomari: Anja Eriksen, Tanska

  

Luokka 12 WP1 Western Pleasure AA

1 79 Anneli Kivelä Santos Sunny Sky  
2 509 Ann-Maria Tenno L.R. Blue Stormy Sky  
3 74 Tiina Kivelä L.R. Nebula Sky  
         

Luokka 14 AP3 GTR Green Trail AA

1 509 Ann-Maria Tenno L.R. Blue Stormy Sky 59,5
99 6 Elin Holmberg PJS Control Speed Hyl.
         

Luokka 15 AP4 Trail AA

1 79 Anneli Kivelä Santos Sunny Sky 54
99 74 Tiina Kivelä L.R. Nebula Sky Hyl.
         

Luokka 16 AP6 BT1 SPB Trail All age

1 101 Mari Valkonen Chocos Buck N Bambi 63