KV First of June seurakilpailu 1.6.2014 Karkkila
Tuomari:  Anne Pussinen

 

Luokka 1 Showmanship At Halter open AA seuraluokka

Lähtöjä 3, sijoittui 1
1 58   Sheza Golden Lark Tiina Suni WRF 49
2 26   Slow Movin Zipper Heidi Korkeamäki WRF 75
3   Hotroddin Luxury Heidi Hintzell WRF 71

Luokka 2 NRHA Green Reiner kilpailuharjoitus

Lähtöjä 4, sijoittui 2
1 264   Drive Me Rufly Mikael Sipiläinen WRF 62,5
2 508   Scan Saddlers Simeon Heidi Olin WRF 56
99 634   Steppin Lil Peppy Elena Wuorimaa WRSCS 0
99 27   Peca Double Drift Lena Morawietz 0

Luokka 3 Reining open AA seuraluokka

Lähtöjä 4, sijoittui 2
1 75   Remidoc Teija Pietilä WRF 69
99 147   Smart Spookster Pete Perkiö WRF 0
99 27   BA Shining Hickory Siri Haanpää WRF 0
99 148   Frozen Spook Kari Vepsä WRF 0

Luokka 4 Western Horsemanship walk&jog

Lähtöjä 11, sijoittui 3
1 26   Slow Movin Zipper Heidi Korkeamäki WRF
2 166   Wefhan Päivi Juslin POWER
3   L.R. Jacqueline Baby Maarit Linnekoski HyR
4   Kuvaharjun Alfons ox Martta Pyötsiä WRF
5 35   Cromed Plates Tomi Wuorimaa WRSCS
6   Golden Trick Nea Helakallio POWER
7 634   Steppin Lil Peppy Kaisa Wuorimaa WRSCS
8   Hotroddin Luxury Heidi Hintzell WRF
9   Burt Lancaster Verona Haanpää
10   Stormy Chex Olena Viivi Väli-Klemelä
11   Dexter Sonja Kähäri Spirit

Luokka 5  Western Horsemanship open AA seuraluokka

Lähtöjä 5, sijoittui 2
1 58   Sheza Golden Lark Tiina Suni WRF
2 508   Scan Saddlers Simeon Heidi Olin WRF
3   Dexter Spirit Jaana Keränen Spirit
4   Ronaldho Jonna Keränen Spirit
99 88   Charm As Sis Johanna Räisänen WRF Hyl.

Luokka 6 Western Pleasure walk&jog

Lähtöjä 3, sijoittui 1
1   Burt Lancaster Verona Haanpää
2   Stormy Chex Olena Viivi Väli-Klemelä
3 58   Sheza Golden Lark Vienna Haanpää

Luokka 7 Western Pleasure walk&jog

Lähtöjä 7, sijoittui 2
1 26   Slow Movin Zipper Heidi Korkeamäki WRF
2   Radical Stuf Lena Morawietz
3 35   Cromed Plates Tomi Wuorimaa WRSCS
4   Hotroddin Luxury Heidi Hintzell WRF
5   L.R. Jacqueline Baby Maarit Linnekoski HyR
6   Kuvaharjun Alfons ox Martta Pyötsiä WRF
7   Golden Trick Nea Helakallio POWER

Luokka 8 Western Pleasure open AA seuraluokka

Lähtöjä 7, sijoittui 2
1 58   Sheza Golden Lark Tiina Suni WRF
2   Radical Stuf Kari Vepsä WRF
3 508   Scan Saddlers Simeon Heidi Olin WRF
4 88   Charm As Sis Johanna Räisänen WRF
5 35   Cromed Plates Tomi Wuorimaa WRSCS
6   Dexter Jaana Keränen Spirit
99   Ronaldho Jonna Keränen Spirit Hyl.

Luokka 9 Trail walk&jog

Lähtöjä 7, sijoittui 2
1   L.R. Jacqueline Baby Maarit Linnekoski HyR 70,5
2 35   Cromed Plates Tomi Wuorimaa WRSCS 68
2   Stormy Chex Olena Viivi Väli-Klemelä 68
4 634   Steppin Lil Peppy Elena Wuorimaa WRSCS 64
5 166   Wefhan Päivi Juslin POWER 61
6   Golden Trick Nea Helakallio POWER 53
7   Kuvaharjun Alfons ox Martta Pyötsiä WRF 50

Luokka 10 Trail open AA seuraluokka

Lähtöjä 6, sijoittui 2
1 58   Sheza Golden Lark Tiina Suni WRF 68
2   Dexter Jaana Keränen Spirit 67
3 508   Scan Saddlers Simeon Heidi Olin WRF 64,5
4   Kuvaharjun Alfons ox Martta Pyötsiä WRF 64
5 166   Wefhan Päivi Juslin POWER 62
6 88   Charm As Sis Johanna Räisänen WRF 61,5