KV-Stable Appletree Show 19.7.2014 Uusitalo
Tuomarit:  Sylvia Jäckle, Saksa & Sandra Schmitz, Saksa

 

Luokka 1

Showmanship At Halter open AA seuraluokka

Lähtöjä 3, sijoittui 1
  T1 T2   Yhteensä
1 58   Radical Stuf Tiina Suni WRF 68 59 127
2 26   Slow Movin Zipper Heidi Korkeamäki WRF 58 41 99
99 7   Hotroddin Luxury Heidi Hintzell WRF Hyl.

Luokka 2

Western Horsemanship walk&jog

Lähtöjä 5, sijoittui 2
  T1 T2   Yhteensä
1 5   Isak från Östra Greda Aija Hurmerinta Sihy 68 59 127
2 156   A Last Time Heidi Korkeamäki WRF 67 60 127
3 7   Hotroddin Luxury Heidi Hintzell WRF 66 58 124
4 68   Lilli-Pekku Hannele Malmström S.U.R. 65 58,5 123,5
5 10   L.R. Jacqueline Baby Maarit Linnekoski HyR 64 57,5 121,5

Luokka 3

Western Pleasure walk&jog

Lähtöjä 6, sijoittui 2
         
1 156   A Last Time Heidi Korkeamäki WRF
2 10   L.R. Jacqueline Baby Maarit Linnekoski HyR
3 7   Hotroddin Luxury Heidi Hintzell WRF
4 56   Sheza Golden Lark Lena Morawietz
5 5   Isak från Östra Greda Aija Hurmerinta Sihy
6 68   Lilli-Pekku Hannele Malmström S.U.R.

Luokka 4

Trail walk&jog

Lähtöjä 4, sijoittui 2
  T1 T2   Yhteensä
1 68   Lilli-Pekku Hannele Malmström S.U.R. 59 58.5 134.5
2 10   L.R. Jacqueline Baby Maarit Linnekoski HyR 69 65.5 117.5
3 56   Sheza Golden Lark Lena Morawietz   57 50.5 107.5
99 5   Isak från Östra Greda Aija Hurmerinta Sihy Hyl.    

Luokka 5

NRHA Finland Green Reiner kilpailuharjoitus

Lähtöjä 8, sijoittui 2
  T1 T2   Yhteensä
1 49   Pure Texas Kicker Taina Myöhänen WRF 67.5 67.5 135
2 72   Im Jack Sparrow Elina Kuittinen HyR 62 62.5 124.5
3 93   Ikaros Fancy Remedy Mikael Sipiläinen WRF 61 59 120
4 125   Victors Poco Heirror Ronja Vanhatalo RuRang 57.5 61 125
99 39   Tremendous Lan Lilli Vanhatalo RuRang 0 0 0
99 634   Steppin Lil Peppy Tuomo Heikura RuRang 0 0 0
99 9   Broadissomo Jac Matti Id HyR 0 0 0
99 10   Peca Double Drift Lena Morawietz 0 0 0

Luokka 7

Freestyle Reining kilpailuharjoitus

Lähtöjä 4, sijoittui 2
  T1 T2   Yhteensä
1 10   Peca Double Drift Lena Morawietz 65 67 132
2 125   Victors Poco Heirror Ronja Vanhatalo RuRang 64.5 61.5 126
3 92   Arcletic Classy Jac Katja Vanhatalo RuRang 57.5 56 113.5
4 39   Tremendous Lan Lilli Vanhatalo RuRang 42.5 49 91.5

Luokka 8

Trail open AA seuraluokka

Lähtöjä 4, sijoittui 2
  T1 T2   Yhteensä
1 508   Scan Saddlers Simeon Heidi Olin WRF 67.5 68 135.5
2 10   L.R. Jacqueline Baby Maarit Linnekoski HyR 64 65.5 129.5
3 88   Charm As Sis Johanna Räisänen WRF 62 61.5 123.5
99 67   Brian Anu Luoto LAR Hyl. Hyl. Hyl.

 

KV-Stable Appletree Show 20.7.2014 Uusitalo
Tuomarit: Sylvia Jäckle, Saksa & Sandra Schmitz, Saksa 

 

Luokka 1

Reining open AA alueluokka

Lähtöjä 7, sijoittui 2
  T1 T2   Yhteensä
1 148   Frozen Spook Siri Haanpää WRF 70 70,5 140.5
2 147   Smart Spookster Pete Perkiö WRF 67 67   134
3 72   Im Jack Sparrow Elina Kuittinen HyR 65 65   130
4 125   Victors Poco Heirror Ronja Vanhatalo RuRang 62 62.5 124.5
5 49   Pure Texas Kicker Taina Myöhänen WRF 60.5 61 121.5
6 39   Tremendous Lan Lilli Vanhatalo RuRang 59 57.5 116.5
99 90   Chic Ruf Enterprise Maria Astikainen WRS 0 0 0

Luokka 6

Western Horsemanship open AA alueluokka

Lähtöjä 3, sijoittui 1
  T1 T2   Yhteensä
1 22   As Smart As Al Pia Leskinen WRF 70 70.5 140.5
99 110   Peppis Purple Haze Johanna Jääskeläinen WRS Hyl. Hyl. Hyl.
99 508   Scan Saddlers Simeon Heidi Olin WRF Hyl. Hyl. Hyl.

Luokka 7

Western Horsemanship open AA kansallinen luokka

Lähtöjä 4, sijoittui 2
  T1 T2   Yhteensä
1 43   Charlies Doc Cash Jenni Hakosalo POWER 70 73.5 143.5
2 98   Check Out My Daddy Paula Suomalainen WRS 67 69 136
99 22   As Smart As Al Pia Leskinen WRF Hyl. Hyl. Hyl.
99 56   Sheza Golden Lark Asta Leino WRF Hyl. Hyl. Hyl.

Luokka 8

Western Pleasure open AA alueluokka

Lähtöjä 3, sijoittui 1
         
1 43   Charlies Doc Cash Jenni Hakosalo POWER
2 110   Peppis Purple Haze Johanna Jääskeläinen WRS
3 508   Scan Saddlers Simeon Heidi Olin WRF

Luokka 10

Reining open AA kansallinen luokka

Lähtöjä 7, sijoittui 2
  T1 T2   Yhteensä
1 148   Frozen Spook Siri Haanpää WRF 72 71 143
2 147   Smart Spookster Pete Perkiö WRF 71 70.5 141.5
3 52   Custom Slidetracks Kari Vepsä WRF 70 71 141
4 73   Shezdunitthehardway Maria Mustonen KRt 69 69 137
5 75   Remidoc Teija Pietilä WRF 68 67 135
99 90   Chic Ruf Enterprise Maria Astikainen WRS 0 0 0
99 71   KV Stormlost Charley Auli Kuisma TRS 0 0 0

Luokka 11

Trail open AA alueluokka

Lähtöjä 4, sijoittui 2
      T1    T2   Yhteensä
1       22     As Smart As Al Pia Leskinen WRF   69.5  70 139.5
2 508   Scan Saddlers Simeon Heidi Olin WRF 65 63 128
3 49    Pure Texas Kicker Taina Myöhänen WRF   63.5  61 124.5
4 110   Peppis Purple Haze Johanna Jääskeläinen WRS 41.5 40.5 82

Luokka 12

Trail open AA kansallinen luokka

Lähtöjä 3, sijoittui 1
  T1 T2   Yhteensä
1 22   As Smart As Al Pia Leskinen WRF 72 72 144
2 98   Check Out My Daddy Paula Suomalainen WRS 65.5 64.5 130
3 43   Charlies Doc Cash Jenni Hakosalo POWER 64.5 64.5 129