Aluekilpailu 15.6.2014 Heinlahti
Tuomari:  Anne Pussinen

 

Luokka 1 Western Riding open AA seuraluokka

Lähtöjä 5, sijoittui 2
1   Tuikun Väre Henna Mallat SuoRa 60,5
2 202   Pegasos ox Sarianna Autio WRF 59
3   Mihrab's Wasina ox Tuula Ahonen WRF 57,5
4   Kuvaharjun Alfons ox Martta Pyötsiä WRF 55,5
5   Ka'Bom Tuija Kosonen WRF 54

Luokka 2 NRHA Finland Green Reiner kilpailuharjoitus

Lähtöjä 2, sijoittui 2
1 49   Pure Texas Kicker Taina Myöhänen WRF 65
2 508   Scan Saddlers Simeon Heidi Olin WRF 55,5

Luokka 5 Western Horsemanship walk&jog

Lähtöjä 5, sijoittui 2
1   Isak från Östra Greda Aija Hurmerinta Sihy 69
2   Kuvaharjun Alfons ox Martta Pyötsiä WRF 67
3   Hotroddin Luxury Heidi Hintzell WRF 65
4 68   Lilli-Pekku Hannele Malmström S.U.R. 59
5   No Spot Poco Hanna Stöckell WRF 30

Luokka 6 Western Horsemanship open AA seuraluokka

Lähtöjä 5, sijoittui 2
1   Tuikun Väre Henna Mallat SuoRa 60
2 67   Brian Pauliina Valtonen S.U.R. 55
3   Mihrab's Wasina ox Tuula Ahonen WRF 54
4   Ka'Bom Tuija Kosonen WRF 53
5 312   Excalibur ox Satu Henttonen WRF 45

Luokka 7 Western Horsemanship AA alueluokka

Lähtöjä 3, sijoittui 1
1 49   Pure Texas Kicker Taina Myöhänen WRF 75
2 508   Scan Saddlers Simeon Heidi Olin WRF 72
3 202   Pegasos ox Sarianna Autio WRF 68

Luokka 8 Western Pleasure walk&jog

Lähtöjä 4, sijoittui 2
1   Isak från Östra Greda Aija Hurmerinta Sihy
2   Hotroddin Luxury Heidi Hintzell WRF
3 68   Lilli-Pekku Hannele Malmström S.U.R.
4   No Spot Poco Hanna Stöckell WRF

Luokka 9 Western Pleasure open AA seuraluokka

Lähtöjä 3, sijoittui 1
1 508   Scan Saddlers Simeon Heidi Olin WRF
2 67   Brian Pauliina Valtonen S.U.R.
3   Mihrab's Wasina ox Tuula Ahonen WRF

Luokka 11 Trail walk&jog

Lähtöjä 4, sijoittui 2
1   Golden Spark Päivi Stenman WRF 66
2   No Spot Poco Hanna Stöckell WRF 63
3   Kuvaharjun Alfons ox Martta Pyötsiä WRF 59,5
4   Isak från Östra Greda Aija Hurmerinta Sihy 54,5

Luokka 12 Trail open AA seuraluokka

Lähtöjä 8, sijoittui 2
1   Golden Spark Päivi Stenman WRF 68
2 202   Pegasos ox Sarianna Autio WRF 65,5
3   Kuvaharjun Alfons ox Martta Pyötsiä WRF 62,5
4   Mihrab's Wasina ox Tuula Ahonen WRF 51,5
5 312   Excalibur ox Satu Henttonen WRF 49
6 67   Brian Pauliina Valtonen S.U.R. 29,5
99 68   Lilli-Pekku Hannele Malmström S.U.R. Hyl.
99   Ka'Bom Tuija Kosonen WRF Hyl.

Luokka 13 Trail open AA alueluokka

Lähtöjä 3, sijoittui 1
1 49   Pure Texas Kicker Taina Myöhänen WRF 66,5
2 508   Scan Saddlers Simeon Heidi Olin WRF 61
3 202   Pegasos ox Sarianna Autio WRF 51